Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Dragoljub
To je moglo i dosad uz ugovor o zakupu.2012godine je bilo 12000 po hektaru plus subvencija za đubrivo i naftu,što je iznosilo oko 16000 dinara po hektaru.Čime se vi hvalite kada je đubrivo sada skuplje 10 puta,a nafta duplo,a cena poljoprivrednih proizvoda kao sada.Bravo za unapređenje poljoprivrede,ali još ima ljudi koji pamte.Daleko od toga da je tada bilo dobro,ali ovo sada........
Dt
Konacno smo se vratili u 2011 , takve su i cene otkupa zitarica i uljarica. A cene repromaterijala i zivotnih namernica hoce i to da padne sada ?