Marinina priča iz Kanade: Država plaća prinudni odmor, a procvetao im jedan "esencijalni biznis"
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Dragica
Cene kazni su naduvane. I da je nekih articala nema u prodvnici.
Slava
Zavisi u kojoj provinciji Kanade se zivi, a istina je - nema razlike izmedju zivot i rada ovde i tamo, sem naziva i kontinenta.
MILOSC
Pa nije to Srbija..Nije tamo minimalac 8 e dnevno ili neki relani prosek od 400e.Niko ne zaslužuje da izgubi dostojanstvo bilo kojoj struju da pripada.Umesto da je podignut minumum zarade i socijale na bar 500 e oni nas guraju u propast i subvecionišu strane firme koje ostvaruju ko zna koliki profit , sramota na koji način se upravlja našom divnom zemljom.