Poslodavci počeli da uplaćuju niže iznose za prevoz: Može li da nam leže i manje od 2.200 dinara?
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Luna
Ne razumem zašto se svi bune, kada je van Beograda oduvek bila takva praksa. Osim toga, gradski prevoz je dobro organizovan, da ne vidim neki problem da se ide prevozom. Nema potrebe ići kolima. Kada bi svi išli gradskim prevozom na posao, bile bi mnogo manje gužve na putevima, naročito gazela, autokomanda... A najviše se bune oni koji se švercuju, a pare za gorivo koriste u privatne svrhe
Zoja
Da li to znači da poslodavac neće moći da nam traži da dođemo na posao vanredno? Ipak nam nije plaćen taj vanredni dolazak na posao (npr. za vme praznika, vikend, slobodni dani itd...)
Srbin
Nama su uplaćivali manje od markice i kad je mesec imao državni ili verski praznik