Ako na štednju stavite 100.000 dinara i istu vrednost u evrima - na kom računu ćete imati više novca?
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Aleksandar
Svaka banka ima kalkulator i primere stednje...to sto ste napisali, nema bele veze sa tim kako je u praksi. Treba malo bolje istraziti.
UROŚ
TAKO SU PISALI I ZA VREME MILOŚEVIĆA!!!!JA MOJE PARE DA VAM DAM DA SE SLUŹITE!!!NIKADA,PA MOŹE BULDOŹER DA ME GAZI!!!!HVALA LEPO.
Bata
Samo oni koji su nesposobni i ne znaju šta raditi sa novcem, isti stavljaju u banku. Svaka druga opcija je isplativija! Zašto ne pišete kolika je bila inflacija u poslednjih 10 godina i koliko su povećana primanja?!