Pitali smo vas da li ste "žrtva" izgaranja: Više od 90% radnika u Srbiji oseća veliki stres na poslu
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Sima
Svako unistavanje radnika u teskim uslovima,kao i u uslivima gde se mogu razboleti,na kraju placa drzava. Ovo sto rade strani investitori,kao i pojedini privatnici kod nas,vodi do toga da za desetak godina gubimo trajno radnika koji je u nehumanim uslovima unisten trajno. Dalje taj nesrecnik ostaje na teretu drzavi koja mora da se dozivotno brine o njemu,dok investitor ide dalje i trazi novu radnu snagu. Dugorocno moramo imati radnike koji ce moci da rade do penzije,jer samo tako je ekonomija odrziva,kao i drzava.
Krle
Sve je to danas kilavo i razmaženo, sve im pada teško. Najlakše je kafenisati, ogovarati druge i žaliti sam sebe!
Luci.rs
Najčešće i najviše su pogođeni oni radni ljudi koji su lenjost nasledili,to ne primećuju da bi se na poslu čuvali.