Cena će vas iznenaditi: Dvorac u gotskom stilu iz 19. veka na prodaji, a možete i vi da ga priuštite
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Mikan
Kupiš za funtu, pa se posle češi šta ćeš kad sve počne da se raspada, a nemaš para da popravljaš. O grejanju, porezu i ostalim troškovima i da ne govorimo. Ja bih radije vrapca u ruci, jednu malu kuću na Fruškoj gori, samo da mi solis nađe nešto fino i povoljno.
Johan
A jesu i navalili u čitavoj Britaniji od davnina da grade razne tvrđave i dvorce,mi smo u to vreme gradili po koje utvrđenje a ostalo su zemunice,sojenice,brvnare,vodenice...i zato danas nemamo takav problem.
Tanja
Pa kad se unutra verovatno vrzmaju duhovi 🤣 onda daj sta das samo da se proda. Aj čik da vidim tog junaka koji bi kupio babinu palatu u Londonu. Pa da ga presrecu likovi u magli babe, muza joj i ostalih odavno upokojenih 😱