Ko treba da plati kad se desi kvar: Grad ili građani iz svog džepa? "Dajemo stotine evra, a nismo krivi"
Da li su vam se dešavale ovakve situacije?
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Tihi
Za popravke koje se dese pre vodomera snosi vodovod. Sve ostalo placaju gradjani. Prosta matematika.
Nebojša Berak
A ovi izgleda nisu culi za frekventni regulator koji omogucava pritisak na svim spratovima. Mi ga 2010 ugradili i za hladnu i za toplu vodu. Neznanje kosta.
Vadilije
Protocni bojler zagreva vodu istog sekunda tako da ne razumem kako nije uspeo da zagreje😂😂 Osim ako nije kuhinjski od 5 litara