Zašto Srbi ne uzimaju stambene kredite u dinarima? Proveravali smo koje su prednosti, učešće je jedna od njih
Prema našim saznanjima, obim novoodobrenih stambenih kredita u dinarima u prethodnih 12 meseci (tj. u periodu april 2022 - mart 2023) iznosio je 674 miliona dinara
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Miki
Uzimas u evro, jer ti bankar ne nudi drugu opciju.
Branka
Cak i kada bi postojala banka koja daje dinrske kredite retko ko bi zbog visoke kamatne stope bio kreditno sposoban Evro se dugi niz godina drzi na istom kursu pa zato sve u evrima ispada skupo a zarade vece. Jedino su rate u evrima prihvatljive za sada.
kredit
sto autor ovog clanka nije napisao koja banka daje stambeni kredit u dinarima i pod kojim uslovima,sto se malo ne igrate novinara pa proverite po kojim kamatama se daju stambeni krediti kod nas a pod kojim u Madjraskoj ili u Austriji,ili Italiji na primer...