Slučajno video da kasirka pritiska pogrešan taster: "Očigledno zna šta radi, i ne pogleda račun"

B. P.
B. P.    ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • IVICA ADAM

    02. april 2026 | 04:39

    Sve sto je navedno u ovom tekstu je potpuno tacno. Moja zena svaki racun do tancina proveri, odmah na ljcu mesta. Nema tog trgovca koji mo zeda je prevari. Poseban problem smo imali sa jednim hrvatskim trgovackim lacem, cije su 2 prodavnice stavile kljuc u bravu. Treca jos uvek opstaje, a koliko ce, samo BOG zna. Losa organizacija, nedovoljan broj radnik na,a velikom prostoru, stalno menjanje cena, cekanje na kasi i po 10 minuta, veliki otpis robe kojoj je istekao rok oterali su ove HRVATE iz mog ZRENJANINA.No, na srecu, nije svugde tako. Imamo i prodavnice gde sve savrseno funkcionise. NE bih da nikoga reklamiram, ali moji Zrenjaninci dobro znaju gde mogu da lepo pazare, a da usput ne budu namagarceni.